Vitajte na stránke spoločnosti BaSta Communication spol. s r.o.
Spoločnosť BaSta Communication s.r.o. bola založená bez vedľajšej majetkovej účasti a z podnetu pracovníkov pôsobiacich na rôznych miestach, ale v rovnakej oblasti.
Vďaka dlhodobým skúsenostiam svojich pracovníkov, vysokej odbornosti a prístupu k zákazníkovi je od svojho vzniku schopná poskytovať zákazníkovi kvalitné služby na vysokej profesionálnej úrovni a čo je v dnešnej dobe podstatné, rýchlo, spoľahlivo a za prijateľné ceny.
Postupom času so vzostupom spoločnosti, naši pracovníci prešli odbornými školeniami so zámerom rozšíriť oblasť poskytovania služieb zariadení a technológií hlavne v slaboprúdovej technike.
Požiadavka trhu bola pre nás prvoradá a preto sme rozšírili svoje pôsobenie na ďalšie poskytovanie technológií a služieb vrátane dodávky tovaru pre jednotlivé oblasti.
V dnešnej dobe sa môžeme pochváliť poskytovaním komplexného riešenia a dodávky na kľúč, v komplexe slaboprúdových technológií čo umožňuje hlavne zákazníkovi skompletizovať a sprehľadniť zámer svojho budúceho komunikačného a dátového riešenia.

V neposlednom rade máme záujem o poskytovanie servisných služieb pre zákazníkov, či už v záručnej alebo pozáručnej lehote. Uvedomujeme si, že starostlivosť o zákazníka nekončí odovzdaním celkovej dodávky, alebo zariadenia, ale práve naopak, pre nás sa len začína. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá a určujúca.
Ďalej ponúkame poradenstvo, návrhy a realizáciu komplexného riešenia pre firmy ale aj súkromné osoby.
Kolektív firmy BaSta Communication s.r.o.