Telekomunikačná technika

Pobočkové ústredne

IP digitálne ústredne 

Systémové telefóny


Telefaxové prístroje

Telefónne prístroje

Nahrávacie zariadenia

GSM brány

Audio vstupné systémy

Kabelážne systémy

Kopírovacie stroje

Kancelárska technika

Zabezpečovacia technika

Vstupné systémy

Výpočtová technika

Ozvučovacia technika

Spotrebná elektrotechnika


Telefónne prístroje   /  KX-NT700 IP konferenčný systém

         

KX-NT700 je pokročilé konferenčné riešenie, ktoré je možné pripojiť cez bežnú kancelársku dátovú sieť alebo aj širokopásmové pripojenia. Zariadenie podporuje systém ozvučenia Hi-Definition sound, konferenčné riešenia na báze internetu a všetko čo prispieva k zjednodušeniu komunikácie na úroveň osobného kontaktu „tvárou v tvár“. Možnosť pripojiť sa aj k štandardnej kancelárskej telefónnej ústredni prináša plnú pracovnú aj komunikačnú interaktivitu.

KX-NT700 je cenný nástroj pre podporu spolupráce – medzi vašimi kanceláriami aj s celým svetom.

IP konferenčný systém KX-NT700 spolupracuje s existujúcim telefónnym systémom, prípadne natívne pracuje vo vašej firemnej alebo širokopásmovej dátovej sieti. Hovory vo vlastnej sieti prinášajú výhody vyplývajúce z vysokej čistoty prenášaného zvuku, čo robí konferenčné hovory výrazne praktickejšími. Konferenčné hovory sú produktívne a efektívne vtedy, keď účastníci počujú jasný, čistý hlas ostatných, a to aj v prípade, ak rozprávajú dvaja účastníci naraz. KX-NT700 zabezpečuje prenos zvuku vo vysokej kvalite s impozantnou šírkou záberu mikrofónov cez full duplex a s potlačením nežiadúcich hlukov.

 

Ďalšie funkcie

Redukcia šumu a hluku v pozadí (z projektorov, ventilátorov a pod.).

Real-Time Slow Talk – spomalenie rýchlo hovoriacej osoby v reálnom čase bez pozastavenia konverzácie.

Trojstranný konferenčný hovor: pripojenie viacerých vzdialených konferenčných zariadení, prípadne pripojenie ďalších osôb v rámci ústredne ku konferencii.

CONFERENCE PHONE MANAGER – PC aplikácia pre Windows pre spracovanie záznamov, ovládanie konferenčných jednotiek a prepojenie s inými aplikáciami. Poskytuje plný prístup k všetkým funkciám a možnostiam konferenčného zariadenia.

Stručný technický popis: IP Konferenčný telefón, unikátna konštrukcia 4 mikrofónov a stredového reproduktoru, záznam konferencie až 120min., USB port pre pripojenie k PC, Real-time Slow-talk - spomalená reprodukcia hlasu, redukcia nažiadúcich zvukov z okolných zariadení, PC alikácie Conference Manager, plne obojsmerná konverzácia v HD kvalite, možnosť záznamu na SD kartu, podsvietený LCD displej, PoE, 100 menný telefónny zoznam, 3,5mm jack pre externé zariadenia - možnosť zálohy záznamu napr. do PC, možnosť pripojenia 2 externých mikrofónov
KX-NT700 IP

KX-NT700 IP