Telekomunikačná technika

Kabelážne systémy

Kopírovacie stroje

Kancelárska technika

Zabezpečovacia technika

Ústredne ezs

Kamerové systémy

Prvky ezs

Komunikátory

Vstupné systémy

Výpočtová technika

Ozvučovacia technika

Spotrebná elektrotechnika

ZABEZPEČOVACIA TECHNIKA - Kamerové systémy

 

Nemôžete byť všade a ani vaša bezpečnostná služba. Ale Vaše kamery áno! Kamerový systém umožňuje sledovať dianie všade tam, kde to považujeme za vhodné. Je to jednoduché stačí si vybrať príslušnú kameru a len pozrieť a v prípade že používame záznamové zariadenie pozrieme si ju zo záznamu.

Základom je kamera a zobrazovacia jednotka monitor TV. Za pomoci CCD čipu nám kamera prenesie aktuálny obraz na obrazovku monitora. Samotný video signál z kamery môže byť aj smerovaný na štandartné TV prímače ako u Vás doma. Kamery sa základne rozdeľujú čierno biele / monochromatické/ a farebné.

Neoddeliteľnou súčasťou kamery je objektív, ktorý nám nielen predmet priblíži ale aj zaostrí a prípade nastaví clonu aby obraz bol čo najlepší. Zobrazovacia jednotka môže byť použitý monitor zo vstupom pre kameru . Ďalším zobrazovačom sa dá použiť PC monitor v prípade keď sa jedná o počítačový kamerový systém.

Záznamové zariadenie zaznamenáva dianie pred objektívom kamery. Nastavenie záznam pri detekcií / možnosťou nastavenia nahrávaného záznamu čas pred udalosťou /. Možnosť zálohovania a diaľkového prezerania, napríklad zabezpečovacie zariadenie Vás upozorní na dianie vo firme. A Vy za pomocou Vášho PC môžete napojiť na kamerový systém a sledovať dianie a urobiť príslušné opatrenia.

Využitie:
Kontrola objektu, vstupy parkovisko, vstupný vchod atď...
Kontrola a samotná ochrana zamestnancov.
Kontrola prevádzky mechanizmov.
Využitie automatických kamier s prednastavenou telemetriou / veľká operačná schopnosť sledovanie osôb / technologických procesov / veľký záber pozorovania.
A hlavne odradenia páchateľa od trestného činu.